Titiz Makina ®
Alışveriş Sepetim

HAKKIMIZDA

Titiz Makina

Titiz Makina: İnşaatın güvenilir çözüm ortağı. Güvenle inşa edin, Titiz Makina ile.

Titiz Makina, fore kazık ve mini kazık ekipmanlarıyla augerlerde 15 yılı aşkın bir deneyime sahip öncü bir firmadır. Firmamız, auger, baget, tremi takımı ve diğer aksesuarlar için ekonomik ve sağlam çözümler üretmekte ve pazarlamaktadır.

Günümüzün ekonomik ve teknolojik koşullarına uygun olarak hareket eden Titiz Makina, hızla değişen şartların gereksinimlerini karşılamak için modern makine imkanları ve deneyimli kadrosuyla en doğru ekonomik çözümleri sunmayı amaçlamaktadır. Firmamız, araştırmacı, yenilikçi ve atılımcı bir ruhla çalışmayı temel alırken, müşterilerimizle kalıcı ve dostane ilişkiler kurmayı ve geliştirmeyi hedeflemektedir.

Dürüst bir imaj ile kaliteli, ekonomik ve sağlam işler üretmeyi ilke edinen Titiz Makina, araştırmacı ve yenilikçi bir yaklaşımla büyümeyi ve sektördeki konumunu korumayı amaçlamaktadır. Firmamız, çağdaş teknoloji ürünü yeni makineleriyle güvenli, kaliteli ve ekonomik uygulamalarını artan bir performansla sürdürmeyi ilke edinmiştir.

Titiz Makina, Türkiye pazarında yüksek oranda kabul gören ürünleriyle öne çıkmaktadır. 1985 yılından bu yana inşaat ve iş makineleri, fore kazık, mini kazık, ankraj ve ekipmanları imalatı alanında hizmet veren firmamız, sürekli olarak sektördeki varlığını güçlendirmektedir.